Найкращі бренди під одним дахом

Першокласні будівельні матеріали та системні рішення, поставлені вчасно.

  • Торгова марка quick-mix — це понад 50 років досвіду у виробництві будівельних матеріалів, що дає впевненість у запропонованих рішеннях. Ми розробляємо, виробляємо та пропонуємо інноваційні продукти у сфері теплоізоляційних систем, штукатурок, фарб, клінкерних розчинів, сухих будівельних розчинів та будівельної хімії. Продукти Quick-mix, завдяки простоті використання та адаптації до конкретних потреб проєкту, забезпечують ефективну роботу підрядників, гарантуючи при цьому задоволення інвестора.

  • Торгова марка Akurit - це 50-річний досвід і концентровані знання, які відображаються у високій якості продукції. Ефективність, безпека та економія часу - такий девіз бренду akurit з самого початку. Торгова марка «Akurit» є провідним фахівцем в області штукатурних систем.

  • Бренд tubag, що належить Sievert , виробляє розчини для ремонту стін і склепінь в історичних будівлях вже понад 100 років. Пропозиція Tubag включає, серед іншого, розчини для цегляної кладки, шпаклювання, штукатурки, шпаклювання, шпаклювання та зміцнення стін шляхом ін’єкцій. Для виробництва будівельних розчинів марки tubag ми використовуємо такі в’яжучі, як кальцієве вапно, натуральне гідравлічне вапно, трасове вапно та трасовий цемент. Розчинні розчини виготовляються з піску різної зернистості за історичними рецептами. Пропозиція Tubag додатково збагачена препаратами для захисту стін від проникнення вологи, заповнення пустот у цегляних і кам'яних стінах та дифузійних, силікатних лакофарбових покриттях.

  • Бренд strasser — Надійний та сильний партнер. Завдяки п’яти добре розробленим системам, потужним продуктам і професійним порадам strasser може сприяти корпоративному успіху вашого бізнесу. Здоровий, рішучий і прямолінійний. Вирішальними факторами для strasser є: Що вам, як професіоналу, справді потрібно? Як можна заощадити час і кошти? Як можна підвищити якість роботи? І як ви можете зробити своє планування більш гнучким, щоб отримати найкращі результати? Для цього strasser постачає професійним укладальникам плитки та виробникам плитки ефективні системи укладання плитки та підлоги для вирішення майже будь-яких завдань.

  • Бренд hahne — це сила досвіду — вже понад 90 років hahne пропонує системні рішення в галузі спеціальної будівельної хімії для нового будівництва та реконструкції. Hahne захист і збереження цінності будівельного матеріалу є пріоритетом. Кожен, хто працює з системами hahne, цінує справді професійні рішення, зосереджується на інноваційних продуктах, які відрізняються простотою обробки, нанесення та найвищою якістю. Продукція hahne — це продукція для захисту сучасних будівель, створена з пристрасті до створення нових креативних та екологічно стійких рішень.